Mastercard obchodník roku

U jakého obchodníka je radost nakupovat?

Pro obchodníky

 

Tento manuál shrnuje základní informace o devatenáctém ročníku ocenění Mastercard Obchodník roku a přináší několik tipů, jak podpořit hlasování veřejnosti a získat vítězství v kategorii Mastercard Obchodník roku 2021 – Cena veřejnosti.

K podpoře hlasování doporučujeme využít předem připravené propagační materiály, do kterých stačí pouze doplnit logo obchodníka. Prosíme používat tyto aktuální materiály s grafikou pro letošní ročník ocenění. Lze použít i vlastní materiály s logem Mastercard Obchodník roku 2021 – Cena veřejnosti a v souladu s manuálem jednotného vizuálního stylu. V případě použití vlastních materiálů je nutné dodržení pravidel textace. Musí být zřejmé a jednoznačné, že do spotřebitelské soutěže může být zařazen každý hlasující, tedy bez ohledu na to, pro kterého obchodníka hlasoval. Příklady povolené a nepovolené textace naleznete v tomto manuálu.

Všechny návrhy komunikace musí projít schválením organizátora. Zašlete nám je prosím před jejich zveřejněním na e-mailovou adresu lucie.pavlu@ogilvy.com.

Hlasujícím můžete také připomenout, že mohou vyhrát atraktivní cenu. Každý hlasující se může zúčastnit soutěže o 10 Apple iPadů a 100 předplacených karet Mastercard v hodnotě 1 000 Kč.

 

Vítěz kategorie Mastercard Obchodník roku 2021 – Cena veřejnosti

V hlasování veřejnosti je směrodatné jen absolutní pořadí napříč oborovými specializacemi obchodníků, vítězem se tedy stává obchodník s celkově nejvyšším počtem hlasů. Umístění dalších obchodníků v rámci jednotlivých oborů, tedy od 2. místa dále, nelze považovat za vítězství ve svém segmentu a nelze tímto způsobem jakkoliv komunikovat.

Kontakt

Organizaci soutěže a komunikaci s médii
zajišťuje agentura Ogilvy, s.r.o.

Bubenská 1477/1, Holešovice, 170 00, Praha 7
IČO: 25120158
C 51364 vedená u Městského soudu v Praze