Nabídku jakého obchodníka si nikdy nenecháte ujít?

Hlasujte zde

U kterého obchodníka je pecka nakupovat?

Hlasujte zde

Který obchodník je podle vás nеjvíce cool?

Hlasujte zde

U kterého obchodníka má nakupování šťávu?

Hlasujte zde

Vyhrajte 50 000 Kč

Hlasujte pro svůj oblíbený obchod v Mastercard Obchodník roku 2016

Mastercard Obchodník roku je prestižní ocenění nejlepších obchodníků v jednotlivých kategoriích maloobchodu. V letošním roce se uskuteční již čtrnáctý ročník této soutěže. Za tuto dobu si Mastercard Obchodník roku vydobyl velkou mediální publicitu i respekt mezi samotnými obchodníky.

Absolutní vítěz a vítězové 8 oborových kategorií jsou vybíráni na základě reprezentativního průzkumu veřejného mínění, které realizuje agentura GfK Czech, s. r. o.

Princip výběru vítěze kategorie Mastercard Obchodník roku 2016 – Nový zákaznický zážitek je tříkolový a je kombinací expertního názoru a volby profesionály z odvětví obchodu. V prvním kole proběhne individuální nominace kandidátů ze strany členů expertního týmu. Na základě hlasování členů expertního týmu budou vybrány tři nominace s největším počtem hlasů. Kandidáti budou vyzváni ke krátké prezentaci svého řešení na konferenci Retail Summit 2017 a o vítězi kategorie rozhodnou účastníci konference prostřednictvím hlasování.

Kategorie Mastercard Obchodník roku 2016 – SOCR ČR Osobnost českého obchodu je vyhlašována Svazem obchodu a cestovního ruchu ČR za podpory společnosti Mastercard a je určena pro osobnost, která výjimečným a pozitivním způsobem ovlivnila sektor obchodu či jeho část. Osobnosti budou nominovány formou elektronického dotazníku, který je k dispozici na www.socr.cz. Vítěze kategorie vybere odborná porota složená z odborníků českého maloobchodu.

HLASOVÁNÍ VEŘEJNOSTI

Držitele titulu Mastercard Obchodník roku 2016 – MONETA Money Bank Cena veřejnosti určí hlasování zákazníků. Veřejnost může hlasovat v období od 7. listopadu 2016 do 8. ledna 2017 prostřednictvím internetu a SMS na číslo 605 977 605.

Do soutěže o hlavní cenu – platební kartu od MONETA Money Bank s věrnostním programem bene+ a 50 000 Kč – se zapojí každý, kdo za jméno obchodníka ještě uvede odpověď na soutěžní otázku: „Kolik aktivních debetních a kreditních karet zahrnujících program bene+ bude MONETA Money Bank, a. s., celkem registrovat k 8. 1. 2017?“